Набір в школі англійської Оксфорд Клас
для дітей триває
Нові групи відкриваються щотижня
Школа з міжнародним визнанням та 23-річною історією
Дитинство – найблагодатніша пора для вивчення іноземних мов. Діти опановують мову легко, невимушено й так само природно, як і рідну мову. Після закінчення курсу наші маленькі студенти здають Кембриджські міжнародні екзамени, розроблені спеціально для дітей.
Оксфорд Клас – це Авторизований Міжнародний Платиновий Екзаменаційний Центр складання Кембриджських Екзаменів (Cambridge English Language Assesment, Ліцензія UA 009).

Ми – одна з трьох шкіл м. Києва, що має право приймати іспити Cambridge English.

Quality English – міжнародна асоціація найкращих незалежних шкіл англійської мови. Оксфорд Клас – єдина в Україні школа, яка входить до складу Quality English.

Члени асоціації – це школи, для яких якість має першочергове значення, крім того вони мають локальну акредитацію, що підтверджує їхні високі академічні стандарти.

Чому Оксфорд Клас?
Широкий вибір
Програми, складені згідно загальноєвропейських вимог (CEFR), розроблені провідними лінгвістами, розраховані на вік, рівень знань та інтереси дітей та підлітків. В навчанні використовуються сучасні освітні тренди: креативне мислення, проблемний підхід та проектна робота.
Локація
Школа розташована в історичному тихому центрі міста, в окремій будівлі, за 5 хв. від метро Університет, 10 хв. від Золоті Ворота та Театральна. В наявності цілодобова охорона, кафе та книжкова крамниця.
Ефективність
Наша візитівка – досягнення нашими випускниками очікуваного рівня володіння мовою та результатів від навчання. 100% наших випускників успішно складають міжнародні іспити. Викладачі – міжнародні екзаменатори, українські та носії мови.
Курси для дітей
Ми пропонуємо курси від початкового рівня до просунутого (А1 – С2). У групах до 8 студентів.

У нас можлива помісячна оплата!
Англійська для дітей
2 рази на тиждень
тривалість заняття: 60 хв
тривалість курсу: 8 місяців
1 000 грн на місяць
Інтенсиви на канікулах
5 разів на тиждень
тривалість заняття: 180 хв
тривалість курсу: 5 днів
2 500 грн / курс
Англійська з носієм
2 рази на тиждень
тривалість заняття: 60 хв
тривалість курсу: 3,5 міс
1 560 грн на місяць
Почати просто
Запишіться на співбесіду
У зручний час зустріньтеся
з адміністратором, отримайте вичерпну інформацію щодо умов, та оберіть оптимальну програму навчання.

Пройдіть тестування
Коротке (до 30 хвилин) безкоштовне тестування дозволяє визначити рівень володіння мови дитини та визначитися
з форматом навчання
Почніть навчання
Відповідно до результатів тесту оберіть програму та групу для вашої дитини, підпишіть контракт, сплатіть за навчання та із задоволенням вчіть англійську
Запис на безкоштовне тестування
Залиште ваші контактні дані та ми зв'яжемося з вами якнайскоріше, щоб узгодити зручний час для співбесіди та тестування
Iм`я
Телефон
Електронна адреса
Який курс вас цікавить?
Ми не використовуємо ваші дані для відправлень рекламних повідомлень та не передаємо третім особам.
Знижки
Ми любимо робити подарунки та дивувати наших студентів. Тому маємо приємну програму знижок.
10% знижка студентам, які займалися в Оксфорд Класі рік та більше
5% чи 10% знижка за умови оплати курсу за півріччя / увесь курс
NB! Звертаємо увагу, що в школі англійської Оксфорд Клас ціни на курси для дітей з 6 до 11 років на 25 % нижчі за вартість стандартного курсу для дорослих.
Увага, знижки не сумуються
Унікальність Оксфорд Класу
English. Art of Language

Як частина культурного простору Дому МК, – ми школа, де мова існує в тісному взаємозв'язку з культурою. Тут мова не самоціль, а продукт культури, сполучна ланка між людиною і навколишнім світом.
Наша школа – це синергія культурних і освітніх проектів. Ми вийшли за рамки звичних правил граматики і навчальних посібників. Ми вчимося мові, як мистецтву!
Оксфорд Клас – це спільнота однодумців, закоханих в англійську мову. Тут кожен - унікальний і рівний учасник процесу, що створює життя школи в цілому.
Ми спілкуємося, сперечаємося, знаходимо рішення.
Ми експериментуємо, мріємо про Велике, міняємо себе і навколишній світ, творимо, вчимося і просто отримуємо задоволення від життя!
У нашій школі затишно як вдома, студенти приходять на заняття раніше, щоб випити чаю-кави, а вчителі стають друзями.
У нас відбуваютьс концерти джазової та класичної музики, проходять кіноклуби, художні виставки, культурологічні лекції та майстер-класи з мистецтва, психології та бізнесу.
Відгуки наших студентів
Оксфорд Класс – это то место, куда я не раздумывая отдала учить английский язык своего ребенка, не раздумывая, так как доверие к этому месту у меня было огромное - я знала почти всех педагогов лично, не говоря уже о руководстве))) Безмерно благодарна всем , кто учил мою дочь, с любовью
и профессионализмом !
Ірина Саніна
Решил заняться изучением английского языка, и не пожалел что выбрал школу английского языка "Оксфорд Класс". Всем рекомендую! Замечательная школа. Преподаватели на высшем уровне, все очень доходчиво объясняют,
так, что схватываешь на лету. Благодарю за приобретённые знания!
Віталій Гапанович
It was a pleasure, really. Емкие курсы по делу.
Люба Малішева
Ми разом 15 років ( з перервами і непереборним бажанням повертатися знову
і знову)!!! Що ще можна додати? You are simply the best!!!
Оксана Плахотна
Сергій Маслобойщиков
У житті, де все безнадійно заплутано, завжди потрібен стовпчик, на який можна спертися і втриматися, хоча б на деякий час, у жорстокій водоверті повсякденності.

Ухопившись за стовпчик, можна хоча б на хвилину перевести дух і зрозуміти, куди тебе увесь час несло, так як зрозуміти це тоді, коли несе, неможливо. Тому Оксфорд Клас – це не лише можливість вивчити, або довчити мову, але і засіб прицвяхувати/пришпилити себе до віддаленої від власного життя точки, з якої усе видніше і зрозуміліше. Інша мова, як і інші люди, з якими ти ніколи б у житті не зустрівся через те, що обертаєшся у вузьких орбітах, завжди будуть нагадувати тобі, що світ більший за тебе, глибший і ширший за горизонти твого бачення.

Якщо тобі вже не 18, ти із подивом виявиш, що твій мозок думає набагато повільніше, ніж це було раніше, і буде думати так завжди. Добрячий копняк, щоб не розслаблятися! Наламавши дров у різноманітному спілкуванні з допомогою набору недовчених мов, ти, нарешті, почнеш розбиратися з яких слів, яких мов складається твоя «іноземна», що усім здавалась просто дивною. У цьому допоможуть мудрі педагоги, навіть не вдаючись до того, щоб поставити тебе голими колінками на горох обличчям до стіни. Тепер у тебе є шанс зробити із своєї «іноземної» англійську. Було б добре цим шансом скористатися!

Вивчайте англійську в Оксфорд Класі
Зв'яжіться з нами
(044) 221-31-89
м. Київ,
вул. Богдана Хмельницького, 57-Б
Made on
Tilda