Набір
в школі англійської
Оксфорд Класс
для дітей 4-6 років
продовжується
Нові групи відкриваються щотижня
Школа з міжнародним визнанням і 23-річною історією
Дитинство - найкраща пора для вивчення іноземних мов.
Діти освоюють мову легко, невимушено і так само природно, як і рідну мову.
Оксфорд Клас - ідеальне місце для знайомства з англійською.
Оксфорд Клас – це Авторизований Міжнародний Платиновий Екзаменаційний Центр складання Кембриджських Екзаменів (Cambridge Assessment English, Ліцензія UA 009).

Ми – одна з трьох шкіл м.Києва, що має право приймати іспити Cambridge English.
Quality English – міжнародна асоціація найкращих незалежних шкіл англійської мови. Оксфорд Клас – єдина в Україні школа, яка входить до складу Quality English.

Члени асоціації – це школи, для яких якість має першочергове значення, крім того вони мають локальну акредитацію, що підтверджує їхні високі академічні стандарти.

Чому Оксфорд Клас?
Цікаві заняття
Наші уроки - це гра і спілкування англійською в колі малюків.
Ми не граємо в англійську, ми граємо англійською, з використанням комунікативних британських методик.
Дозвілля для батьків
Поки ваші дітки займаються, ви можете з користю провести час: завітати до книжної лавки, випити кави в нашому кафе з wi-fi, безкоштовно відвідати арт-галерею і ще безліч цікавого в наших стінах.
Ефективність
Наші викладачі мають міжнародні дипломи та досвід роботи з найменшими.
А найголовніше - розмовляють з дітьми однією мовою - англійською.
Зручне розташування
Школа знаходиться в історичному тихому центрі міста, в окремій будівлі, за 5 хв. від м.Університет, 10 хв. від м.Золоті Ворота і м.Театральна.
Опис навчання для найменших
Вартість
1000 грн/місяць
2 рази на тижень
Програма навчання
· Вивчення алфавіту і цифр
· Вправи на тренування пам'яті
· Відпрацювання вимови
· Розвиток словникового запасу
· Підготовка до читання та письма
Деталі
діти 4-6 років
в групах до 6 дітей
можлива щомісячна оплата
тривалість заняття: 45 хвилин
тривалість курсу: 8 місяців
Почати просто
Завітайте на знайомство
У зручний для вас час приходьте з дітками до нас на екскурсію, щоб познайомитися з нашою привітною атмосферою та викладачами.
Почніть навчання
Після знайомства обирайте групу та час для вашої дитини, підписуйте контракт, оплачуйте навчання і з задоволенням вчіть англійську
Запис на зустріч-знайомство
Залиште ваші контактні дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом, щоб узгодити зручний час для знайомства та екскурсії по нашій локації
Імя
Телефон
Електронна адреса
Ми не використовуємо ваші дані для відправлень рекламних повідомлень і не передаємо їх третім особам.
Унікальність Оксфорд Класс
English. Art of Language
Як частина культурного простору Дому МК, – ми школа, де мова існує в тісному взаємозв'язку з культурою. Тут мова не самоціль, а продукт культури, сполучна ланка між людиною і навколишнім світом.
Наша школа – це синергія культурних і освітніх проектів. Ми вийшли за рамки звичних правил граматики і навчальних посібників. Ми вчимося мові, як мистецтву!
Оксфорд Клас – це спільнота однодумців, закоханих в англійську мову. Тут кожен - унікальний і рівний учасник процесу, що створює життя школи в цілому.
Ми спілкуємося, сперечаємося, знаходимо рішення.
Ми експериментуємо, мріємо про Велике, міняємо себе і навколишній світ, творимо, вчимося і просто отримуємо задоволення від життя!
У нашій школі затишно як вдома, студенти приходять на заняття раніше, щоб випити чаю-кави, а вчителі стають друзями.
У нас відбуваютьс концерти джазової та класичної музики, проходять кіноклуби, художні виставки, культурологічні лекції та майстер-класи з мистецтва, психології та бізнесу.
Відгуки наших студентів
Оксфорд Класс – это то место, куда я не раздумывая отдала учить английский язык своего ребенка, не раздумывая, так как доверие к этому месту у меня было огромное - я знала почти всех педагогов лично, не говоря уже о руководстве))) Безмерно благодарна всем , кто учил мою дочь, с любовью
и профессионализмом!
Ірина Саніна
Решил заняться изучением английского языка, и не пожалел что выбрал школу английского языка "Оксфорд Класс". Всем рекомендую! Замечательная школа. Преподаватели на высшем уровне, все очень доходчиво объясняют,
так, что схватываешь на лету. Благодарю за приобретённые знания!
Віталій Гапанович
It was a pleasure, really. Емкие курсы по делу.
Люба Малішева
Ми разом 15 років ( з перервами і непереборним бажанням повертатися знову
і знову)!!! Що ще можна додати? You are simply the best!!!
Оксана Плахотна
Сергій Маслобойщиков
У житті, де все безнадійно заплутано, завжди потрібен стовпчик, на який можна спертися і втриматися, хоча б на деякий час, у жорстокій водоверті повсякденності.

Ухопившись за стовпчик, можна хоча б на хвилину перевести дух і зрозуміти, куди тебе увесь час несло, так як зрозуміти це тоді, коли несе, неможливо. Тому Оксфорд Клас – це не лише можливість вивчити, або довчити мову, але і засіб прицвяхувати/пришпилити себе до віддаленої від власного життя точки, з якої усе видніше і зрозуміліше. Інша мова, як і інші люди, з якими ти ніколи б у житті не зустрівся через те, що обертаєшся у вузьких орбітах, завжди будуть нагадувати тобі, що світ більший за тебе, глибший і ширший за горизонти твого бачення.

Якщо тобі вже не 18, ти із подивом виявиш, що твій мозок думає набагато повільніше, ніж це було раніше, і буде думати так завжди. Добрячий копняк, щоб не розслаблятися! Наламавши дров у різноманітному спілкуванні з допомогою набору недовчених мов, ти, нарешті, почнеш розбиратися з яких слів, яких мов складається твоя «іноземна», що усім здавалась просто дивною. У цьому допоможуть мудрі педагоги, навіть не вдаючись до того, щоб поставити тебе голими колінками на горох обличчям до стіни. Тепер у тебе є шанс зробити із своєї «іноземної» англійську. Було б добре цим шансом скористатися!

Вивчайте англійську в Оксфорд Класі
Телефонуйте нам або приходьте в гості
(044) 221-31-89
м. Київ,
вул. Богдана Хмельницького, 57-Б
Made on
Tilda