Спеціальна пропозиція для студентів
від Оксфорд Класу
Обирай ранкові або вечірні заняття англійською і гарантовано отримуй знижку!
Школа з міжнародним визнанням та 23-річною історією
Тут ти отримаєш грунтовні знання англійської мови та потрапиш
в атмосферу, що надихає на творчість.

Гарантуємо цікаве наповнення програми занять, що гармонійно впишеться в активний ритм життя сучасного студента.

Після закінчення курсу у нас ти зможеш здати Кембриджські міжнародні іспити - твоя перевага під час працевлаштування в майбутньому.
Оксфорд Клас – це Авторизований Міжнародний Платиновий Екзаменаційний Центр складання Кембриджських Екзаменів (Cambridge English Language Assesment, Ліцензія UA 009).

Ми – одна з трьох шкіл м. Києва, що має право приймати іспити Cambridge English.
Quality English – міжнародна асоціація найкращих незалежних шкіл англійської мови. Оксфорд Клас – єдина в Україні школа, яка входить до складу Quality English.

Члени асоціації – це школи, для яких якість має першочергове значення, крім того вони мають локальну акредитацію, що підтверджує їхні високі академічні стандарти.

АНГЛІЙСЬКА + КАВА
GOOD MORNING
ЗНИЖКА!
на ранкові заняття -15%

2 рази на тиждень
тривалість курсу: 3,5 міс
2 550 грн на місяць*

*з урахуванням знижки
АНГЛІЙСЬКА + ЧАЙ
GOOD EVENING
ЗНИЖКА!
для студентів -10%

2 рази на тиждень
тривалість курсу: 3,5 міс
2 700 грн на місяць*

*з урахуванням знижки


Чому Оксфорд Клас
1
Приймаємо Німи
Підтримуємо сучасні технології, тому надаємо можливість оплатити перший місяць навчання німами (онлайн-валюта від Nimzes).
2
Захоплива атмосфера
У нас постійно проходять лекції, зустрічі з відомими культурними діячами, концерти. Наше кафе, театральна студія, книжкова крамничка, затишний інтер'єр та світлі аудиторії надихають на продуктивну роботу та не дають перетворити заняття на набридливу рутину.
3
Мовний матеріал
цікавий та мотивуючий для студента. В процесі викладання ми використовуємо актуальні інформаційні ресурси й сучасні методики, розроблені провідними британськими лінгвістами.
Почати просто
Запишіться на співбесіду
У зручний час зустріньтеся
з адміністратором, отримайте вичерпну інформацію щодо умов, та оберіть оптимальну програму навчання.
Пройдіть тестування
Коротке (до 30 хвилин) безкоштовне тестування дозволяє визначити рівень володіння мови та визначитися
з форматом навчання
Почніть навчання
Відповідно до результатів тесту оберіть програму та групу, підпишіть контракт, сплатіть за навчання та із задоволенням вчить англійську
Запис на безкоштовне тестування
Залиште ваші контактні дані та ми зв'яжемося з вами якнайскоріше, щоб узгодити зручний час для співбесіди та тестування
Iм`я
Телефон
Електронна адреса
Який курс вас цікавить?
Ми не використовуємо ваші дані для відправлень рекламних повідомлень та не передаємо третім особам.
Відгуки наших студентів
Оксфорд Класс – это то место, куда я не раздумывая отдала учить английский язык своего ребенка, не раздумывая, так как доверие к этому месту у меня было огромное – я знала почти всех педагогов лично, не говоря уже о руководстве))) Безмерно благодарна всем , кто учил мою дочь, с любовью
и профессионализмом!
Ірина Саніна
It was a pleasure, really. Емкие курсы по делу.
Люба Малішева
Решил заняться изучением английского языка, и не пожалел что выбрал школу английского языка "Оксфорд Класс". Всем рекомендую! Замечательная школа. Преподаватели на высшем уровне, все очень доходчиво объясняют,
так, что схватываешь на лету. Благодарю за приобретённые знания!
Віталій Гапанович
Ми разом 15 років ( з перервами і непереборним бажанням повертатися знову
і знову)!!! Що ще можна додати? You are simply the best!!!
Оксана Плахотна
У житті, де все безнадійно заплутано, завжди потрібен стовпчик, на який можна спертися і втриматися, хоча б на деякий час, у жорстокій водоверті повсякденності.

Ухопившись за стовпчик, можна хоча б на хвилину перевести дух і зрозуміти, куди тебе увесь час несло, так як зрозуміти це тоді, коли несе, неможливо. Тому Оксфорд Клас – це не лише можливість вивчити, або довчити мову, але і засіб прицвяхувати/пришпилити себе до віддаленої від власного життя точки, з якої усе видніше і зрозуміліше. Інша мова, як і інші люди, з якими ти ніколи б у житті не зустрівся через те, що обертаєшся у вузьких орбітах, завжди будуть нагадувати тобі, що світ більший за тебе, глибший і ширший за горизонти твого бачення.

Якщо тобі вже не 18, ти із подивом виявиш, що твій мозок думає набагато повільніше, ніж це було раніше, і буде думати так завжди. Добрячий копняк, щоб не розслаблятися! Наламавши дров у різноманітному спілкуванні з допомогою набору недовчених мов, ти, нарешті, почнеш розбиратися з яких слів, яких мов складається твоя «іноземна», що усім здавалась просто дивною. У цьому допоможуть мудрі педагоги, навіть не вдаючись до того, щоб поставити тебе голими колінками на горох обличчям до стіни. Тепер у тебе є шанс зробити із своєї «іноземної» англійську. Було б добре цим шансом скористатися!
Сергій Маслобойщиков
Вивчайте англійську в Оксфорд Класі
Зв'яжіться з нами
(044) 221-31-89
м. Київ,
вул. Богдана Хмельницького, 57-Б
Made on
Tilda